گنجی زنده می ماند

تهران: خبرگزاری کار ایران- همسر اکبر گنجی گفت: با تمهیداتی که قوه قضاییه اتخاذ کرده است و با صحبت‌‏هایی که برخی مقامات این قوه با گنجی داشته‌‏اند، همسرم در حال همکاری با پزشکان معالج است.

معصومه شفیعی در گفت‌‏وگو با خبرنگار “ایلنا”، ضمن اظهار امیدواری نسبت به شکستن اعتصاب غذا از سوی اکبر گنجی، گفت: با وجودی که ۱۸ روز است که همسرم را ملاقات نکرده‌‏ام اما امیدوارم موضوع شکستن اعتصاب غذا صحت داشته باشد البته تا زمانی که گنجی را ملاقات نکنم، نمی‌‏توانم موضوع شکستن اعتصاب غذای وی را تایید یا تکذیب کنم.

وی از تمهیدات قوه قضاییه برای حل مشکل اکبر گنجی خبر داد و گفت: امیدوارم با صحبت‌‏هایی که مقامات این قوه با گنجی داشته‌‏اند، مشکل همسرم هر چه زودتر حل شود.

محمود سالارکیا، معاون امور زندان‌‏های دادستانی تهران نیز در گفت‌‏وگو با خبرنگار “ایلنا”، گفت: اگر اکبر گنجی به همکاری‌‏های خود با تیم پزشکان بیمارستان ادامه دهد، تدابیری برای حل این مشکل وی اتخاذ خواهد شد.
وی بدون اشاره به نوع تمهیدات در نظر گرفته شده، گفت: معمولا حرف‌‏های ما قبل از عملی شدن با عکس‌‏العمل‌‏ها و واکنش‌‏هایی مواجه می‌‏شود اما این بار می‌‏خواهیم قبل از اینکه حرف بزنیم، عمل کنیم تا مشکل گنجی مرتفع شود.

به نقل از گویا

نظرات

نظر